Veidojiet karjeru ar MOST

Katrs digitālais speciālists reiz bija jaunpienācējs bez pieredzes un portfeļa. Mēs saprotam, cik biedējoši var būt sākt strādāt jaunā nozarē, tāpēc esam izstrādājuši nodarbinātības programmu. Katrs Biznesa skolas MOST absolvents var vērsties pie mūsu karjeras centra, un mēs viņam palīdzēsim atrast darbu, praksi vai brīvas prakses projektus.

Mēs veidojam izaugsmes plānu.

Pēc prakses perioda, karjeras vadītājs jūs uzaicinās uz individuālu tikšanos. Šajā posmā ir svarīgi saprast, ko jūs gaidāt no nākotnes darba un kāds formāts jums labāk piemērots. Varbūt jūs vienmēr vēlējāties strādāt kā frilancers vai gluži pretēji, sapņojat par pilna laika darbu. Ņemot vērā visus jūsu vēlējumus, vadītājs izveidos jūsu personīgo izaugsmes plānu. Lai to izdarītu, viņam būs nepieciešama informācija par:

  • Kādas prasmes jums ir un kādus rīkus jūs pārzināt.
  • Uz ko jūs tiecaties.
  • Kā veicās jūsu praksei.

Pēc tam jums būs rokās soli pa solim plāns, kā nokļūt no punkta A uz punktu B, līdz jūsu sapņu darbam.

Izvēlamies prakses vietu

Prakse ir lielisks veids, kā iegūt jaunu pieredzi un iepazīties ar reālām situācijām. Jūs sadarbojaties ar klientu, saņemat samaksu par darbu un izredzes turpmāk kļūt par pastāvīgu darbinieku. Lai iegūtu praksi, jums nepieciešams:

1. Veiksmīgi nokārtot pēcizpildes eksāmenu. Ja neizdevās, nav problēmu. Vieta vienmēr var pilnveidot savas zināšanas un mēģināt vēlreiz.

2. Saņemt ielūgumu privātajā tērzēšanā. Ja jūs veiksmīgi nokārtojat testu, karjeras vadītājs jūs ielūgs privātajā Telegram čatā. Šeit mēs regulāri publicējam jaunas vakances un informāciju par projektiem.

3. Izvēlēties projektu, kas jums visvairāk patīk. Pēc tam mēs noslēgsim trīspusējo līgumu starp jums, skolu un darba devēju. Kamēr jūs esat praksē, mūsu vadītājs sekos pēc jums un palīdzēs atrisināt grūtības.

Meklē darbu

Šajā posmā mēs sāksim meklēt jums piemērotas vakances. Ja jūs meklējat pilna laika darbu, mēs:

  • Pastāstīsim, kā sastādīt labu CV un veiksmīgi piedalīties darba intervijā,
  • Uzrakstīsim atsauci par jums,
  • Nodibināsim sakarus ar darba devēju,
  • Palīdzēsim noslēgt darba līgumu.

Ja jūs vēlaties strādāt kā frilancers, mēs:

  • Atradīsim jums piemērotus projektus,
  • Pastāstīsim, kā atvērt uzņēmējdarbības kontu vai individuālo uzņēmējdarbītāju, lai oficiāli pelnītu naudu,
  • Palīdzēsim izveidot vizītkartes veida mājaslapu un apkopot jūsu portfeli.

Ja jūs esat Biznesa skolas MOST absolvents (jebkurš kurs no 2019. gada) un meklējat darbu, sazinieties ar mūsu karjeras speciālistu pa e-pastu info@most-education.lv vai aizpildiet veidlapu.

MEKLĒ DARBINIEKU

MEKLĒ DARBU

Если есть предпочтения, то укажите их тут